Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní líčení: šik s novými trendy

4. 4. 2007

 

Jarní líčení: šik s novými trendy

Stejně jako přináší nové trendy móda, přichází se svými kolekcemi i kosmetické značky. Sladit líčení s outfitem je totiž jednou z důležitých věcí, na které byste neměla zapomínat. Jaké trendy v líčení dominují tedy letos na jaře?

Disko
Diskomóda se vrací a s ní i styl líčení. Buďte tedy stylová a pořiďte si oční stíny v sytě modré a fialové a naneste je rovnou oba najednou. Pokud jste však dostatečně soudná, nebudete takto ohozená a namalovaná chodit třeba do práce, ale vyrazíte takto spíše s kamarádkami na diskotéku či do baru.
 
Bronz
Být lehce opálená je sexy a dokud není ještě počasí na válení se na pláži, ale už je zase čas na nošení krátkých sukýnek, je tu kosmetika, která vám má pomoci. Natřete se tedy samoopalovacím krémem, popřípadě lehce bronzujícím tělovým mlékem a dolaďte k němu i líčení. Bronzer je určitě nepostradatelná pomůcka, která vaší tváři dodá zdravě opálený vzhled. Doladit můžete i celkové líčení jako bronzové stíny nebo lesk na rty.
 
Rudá
Pokud se považujete za ženu vamp, milujete barevné akcenty v podobě zelených kabelek nebo tygrovaných balerínek, pak se vám bude určitě líbit trend rudých rtěnek. Jediné, co k němu potřebujete, je totiž kvalitní rudá rtěnka, která se nerozpíjí. Hlavní zásadou je pak minimalizace líčení zbytku obličeje. Rtěnka tak vynikne a bude působit sexy, zatímco kdybyste použila ještě stíny a tvářenku, tak by si vás mohli lidé lehce splést s děvou z Perlovky.
 
Popová princezna
Na jaro se také hodí líčení v pastelových tónech, které skvěle ladí třeba s bílým outfitem. Pořiďte si proto stíny v blankytně modré, cukrově růžové či lehounce zelenkavé, ke kterým skvěle sedí růžové lesky na rty. Stylová budete, pokud použijete i lak na nehty ve stejné barvě jako oční stíny.
 
 
Jaký trend je vám nejbližší? Budete se jimi řídit, nebo raději chodíte nenamalovaná?